Hakkımızda

Merhaba, ben Kamil Alpay.

2006 senesinde bende sizler gibi Green Card’a başvurdum ve kazandım. Yaklaşık bir senelik sürecin ardından Amerikaya gittim. Eğitimime orada devam edip, aynı zamanda çalıştım.

Green Card’ın bana sunmuş olduğu eğitim ve iş alanındaki imkanlar sayesinde, ülkede legal olarak yaşamanın vermiş olduğu güvenle Amerika’nın New York ve New Jersey eyaletlerinde yaşadım ve Amerikan vatandaşlığımı aldım.

8 sene sonunda Türkiye’deki bir iş teklifini değerlendirip, ülkeme geri döndüm. Şu an Üsküdar, İstanbul’da ikamet etmekteyim.

Green Card deneyimim ve Amerika tecrübem oldugundan, çevremdeki insanların yerli veya yabancı kaynaklı dolandırıcı şahıs ve firmalar tarafından Green Card istismarına uğradıklarına şahit oldum ve belki de en son umudu Amerika’ya açılan bir kapı olan insanlara samimiyet ve dürüstlükle yardımcı olmaya karar verdim.

Başvurunuzdan, Amerika’ya uçak biletinizi alana kadar olan süreçte titizlik ve adil fiyat politikası ile işlemleriniz yapılmaktadır.

Tüm sorularınız için öncelikle sık sorulan sorular sayfamıza bakmanızı öneririm veya iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Kamil Alpay